Iki minangka cara sing cepet lan gampang kanggo nyiapake bass laut ing panggangan. Kebabs iwak gedhe iki bisa uga dadi hidangan utaman utawa hidangan utama.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 kilogram (680 g) bass laut
- Kanggo Marinade:
- 1/4 tuwung (60 ml) jus lemon
- 1/4 tuwung (60 ml) minyak zaitun
- 2 cloves papak (minced)
- 1 sendok teh (5 ml) oregano pepe
- Uyah 1/2 sendok teh (2,5 mL)
- 1/2 sendok teh (2,5 mL) mrica ireng
Cara Nggawe
- Ing mangkuk kaca utawa plastik gedhe, gabungke bahan marinade.
- Cut bass laut menyang 1 inci kubik lan ditambahake kanggo marinade. Tutup nganggo bungkus plastik lan ayo marinate ing kulkas nganti 1 jam.
- Preheat panggangan kanggo panas dhuwur.
- Copot iwak saka mangkok, nyawiji marinade.
- Kethir bass laut menyang lempitan skewers. Yen nggunakake pring, mesthekake yen wis diombe banyu paling sethithik sajrone sadurunge iwak.
- Panggonan ing panggangan lan cook kanggo 7-8 menit, basting asring karo marinade sajrone masak 3-4 menit.
- Sawise iwak tiba ing suhu internal 145 derajat F., dibungkus saka panggangan lan sajrone sajroning ati.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 341 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 70 mg |
| Sodium | 413 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 34 g |