A twist ing klasik, resep saus tomat beurre blanc iki nyawiji karo saus mentega kaya tradisional, kanthi aksès kanthi tomat, seger. Gunakake kanggo logat panganan panganan seger kanggo hidangan sing nyenengake.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tomat (daging saka 1 tomat plum, sacoro apik disigar)
- 2 sendok teh cukà (anggur putih)
- 3 sendok putih anggur (garing)
- 2 bawang merah (sacoro apik disigar)
- 1 tablespoon creme fraiche
- 1 tuwung butter (kadhemen, Cut menyang 16 cangkir)
Cara Nggawe
Cara nggawe saos tomat mentega putih:
Ing saucepan medium liwat panas dhuwur-dhuwur, nggawa tomat disigar, cuka, anggur, lan shallots menyang godhok. Terus nggodhok dicampur nganti 3 nganti 5 menit, nganti ngurangi lan kurang padhang. Tambahake creme fraiche menyang glaze lan godhok kanggo tambahan 2 menit.
Tambahake mentega, siji kubik kanthi wektu, supaya saben mentega bisa dissolve sadurunge nambahake sing sabanjure.
Nalika pungkasan saka butter wis mung ilang, copot pan saka panas lan keturutan bawang putih, yen pengin. Mangsa tingkih singkong blanc nganggo uyah lan mrico lan sajagad.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 435 |
| Lemak total | 47 g |
| Saturated Fat | 29 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 124 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |