Resep casserole sarapan iki wis disiapake ing wayah wengi sadurunge. Cukup njupuk metu saka kulkas lan pop ing oven nalika esuk. Iku sajian esuk banget liburan utawa kanggo nedha isuk minggu utawa brunch.
Bebas milih bawang bombay seger utawa bawang ijo ing casserole utawa ninggalake. Casserole bisa dibumbui nganggo keju jajanan Jack, lan daging babi bisa diganti karo sekitar 8 ons ing sosis browned utawa diced ham.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 irisan
- roti putih , crusts dibusak
- 4 endhog, rada diantemi
- 1/2 cangkir susu
- 1 sendok teh mustard garing
- 1 sendok teh dikumbah bawang bombai minced utawa sendok teh utawa loro trikatuka sacoro apik utawa trikatuka ijo
- 8 irisan daging babi, masak lan crumbled
- 1 cangkir (4 ons) keju cheddar sing diiris
Cara Nggawe
- Selehake roti ing sajian manggang kothak 8-inch sing disumbat; disisihaké.
- Ing mangkuk, endhog endhog karo susu, mustar garing, lan bawang bombay minced garing; pour roti.
- Ngempet daging babi; tutup lan refrigerate 8 jam.
- Copot casserole saka kulkas lan supaya bisa ngadeg ing suhu kamar 30 menit.
- Masang karo foil lan panggang ing oven 350 F nganti 25 menit.
- Mungkasi, sprinkle karo keju cheddar shredded lan panggangan tambahan 5 nganti 10 menit, utawa nganti endhog wis disetel. Kanggo nguji, masang thermometer cepet-maca ing tengah casserole. Endhog kudu dimasak kanthi minimal 160 F.
- Supaya sarapan casserole bisa nganti 5 nganti 10 menit sadurunge ngobati lan ngladeni.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 392 |
| Lemak total | 28 g |
| Saturated Fat | 14 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 276 mg |
| Sodium | 607 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 24 g |