Resep roti mesin roti iki prasaja liwat tekstur sing nyenengake lan nyenengake. Iku éca minangka roti panggang kanggo sarapan utawa digunakake kanggo nggawe sandwich gedhe, garang utawa ora. Aku nyoba kanggo njaluk soko kaya roti gembong utawa roti petani nalika aku gawe roti iki. Roti roti putih iki ora nduweni akeh bolongan udara utawa umpluk, nanging rasa lan kue sing apik.
Aku nggawe roti iki kanthi cepet utawa siklus cepet, nanging bisa digawe ing siklus biasa kanthi, ragi kurang sethithik - kira-kira 2 sendok teh.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 gelas banyu, lukewarm
- 2 1/2 cangkir glepung kabeh-tujuan
- 1 gelas glepung roti
- 1/4 sdc baking soda
- 2 1/2 sendok teh roti mesin ragi (cepet utawa instan)
- 1 sendok teh ditambah 1 sendok teh minyak zaitun
- 1 1/2 sendok teh gula
- 1 sendok teh uyah
Cara Nggawe
Nambah kabeh úa menyang pan mesin roti ing urutan sing disaranake dening produsen mesin roti.
Gunakake setelan cepet lan cepet lan kerak medium; push start.
Nguripake roti metu menyang rak kanggo kelangan.
Irisan lan seneng!
Ndadekake 1 roti.
Petunjuk: Nalika mesin roti wis dienggo kanggo sawetara menit, coba adhepi. Yen misale jek kaku, tambahake banyu sing sethithik lan terus ngecek nganti katon alus.
Yen udan banget, nambah glepung kanthi jumlah cilik nganti katon alus nanging ora lengket.
Sampeyan uga bisa Kaya
Gandum Cornmeal Jagung untuk Mesin Roti atau Tangan
Baguette Roti Buatan Perancis Cepet lan Gampang
Resep Roti Panggang Perancis - Roti Panggang
Roti Oatmeal Sempurna
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 122 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 394 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |