Resep crepes coklat klasik iki bisa dicepetake lan dipenuhi karo apa wae panganan panganan dessert. Coba nggunakake kombinasi kacang-kacangan, woh lan saos kanggo crepes unik dhewe. Kanggo nggawe panganan sing sugih banget, lapisan sawetara woh wohan beri krim dikempel gawe krasan lan cokelat dicukur . Sekeca!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir susu
- 1 1/2 cangkir glepung
- 1/2 cangkir bubuk coklat
- 6 sendok teh
- gula bubuk
- 2 endhog gedhe
- 2 tablespoons butter (dilebur)
- 1/2 sendok teh murni
- vanilla extract
- 1/4 sendok teh uyah
Cara Nggawe
Whisk all ingredients semangat nganti adonan crepe rampung alus; ngidinake ngaso ing kulkas nganti paling sethithik 20 menit sadurunge nggawe crepes.
Nyelehake mentega sethitik ing wajan krep utawa wajan gedhe sajrone panas sedheng. Nambah 3 sendok adonan ing panci banjur swirl nganti ngisor panci ditutupi adonan. Masak crepe kanggo 1 menit, utawa nganti crepe rada lembab ing ndhuwur lan emas ing ngisor.
Geser pinggir krep, geser spatula ing ngisor, lan alon-alon lunga gulung mudhun ing panci. Masak kanggo 1 menit lan transfer crepe masak menyang piring kanggo tetep anget. Baleni maneh karo adonan sing isih ana.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 184 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 84 mg |
| Sodium | 328 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 6 g |