Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 kentang sing akeh (Idaho baking potatoes, scrubbed clean)
- 2 teaspoons minyak zaitun
- 2 teaspoons uyah (kosher)
- 6 irisan daging babi (masak, lemes, lan crumbled)
- 1 1/2 gelas keju cheddar (shredded, dipérang nganggo)
- 1/2 tuwung
- ora nguntungke krim
- 1/4 cangkir chives (utawa ijo bawang, disigar)
- uyah kanggo rasa
- ireng mrico kanggo rasa
- 1/4 tuwung keju Parmesan (grated)
- Opsional: paprika manis manis
Cara Nggawe
Preheat oven nganti 400 F.
Sijine kentang karo lenga zaitun lan sprinkle karo kosher uyah . Prick ing sawetara panggonan kanthi garpu. Panggonan ing baking pan cethek 6 inci lan panggang nganti tengah alus, 45 menit nganti 1 jam.
Nalika kentang cukup adhem kanggo nangani, irisan saben setengah ing setengah lengthwise. Banjur milih endhog alus, ninggalake pelek 1/4 inci ing kulit kentang, lan nyelehake daging ing mangkuk campuran.
Setel kulit aside kanggo nggoleki sabanjure.
Mash kentang karo garpu utawa masher (ora nggunakake mixer). Sawetara gumpalan cilik sing apik kanggo rasa lan tèkstur, supaya aja nyoba supaya bisa becik. Nggawe ing daging babi , 1 cangkir irisan Cheddar , krim sing ora nguntungke , chives , uyah , lan lada .
Sendok utawa pipis mashed kentang dicampur ing kulit kentang lan bali menyang tray manggang. Sprinkle karo beku 1/2 gelas Keju Cheddar, keju Parmesan , lan paprika pilihan. (Bisa digawe ing advance kanggo titik iki. Tutup lan refrigerate utawa beku.)
Bali menyang oven 400 derajat F. lan panggang kira-kira 30 menit nganti kentang entheng ditenun lan digawe panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 279 |
| Lemak total | 21 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 58 mg |
| Sodium | 1,007 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 13 g |