Resep saus cranberry seger kaya enak lan gampang, sampeyan ora bakal bisa nggunakake kaleng.
Nalika sampeyan lagi cranberries, sampeyan bakal miwiti krungu swara popping. Iki apik - iki tegese woh berry sing nyebul lan ngeculake serat alam, sing disebut pectin, sing bakal ngetokake saos cranberry nalika sampeyan ngiris.
Sawetara kaya sauce rada cranberry tart, supaya sampeyan nambah setengah saka gula ing wiwitan lan sweeten kanggo rasa nalika wis rampung masak. Nanging seneng nggunakake gula luwih akeh yen sampeyan seneng manis. Mung nambah setengah ing awal lan liyane, sethithik saksuwene, ing pungkasan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir / 3/4 lb. cranberries (seger, dibilas)
- 1 tuwung jus jeruk
- 1 cup gula
Cara Nggawe
- Digabungake jus jeruk lan setengah gula ing saucepan lan diobong nganti panas.
- Ngaduk ing cranberries lan bali menyang godhok. Sawah panas menyang simmer lan aduk kadhangkala (lan alon-alon) nalika simmering kanggo bab 15 menit, utawa nganti kabeh woh wohan beri wis muncul.
- Getih saka panas lan gunakna gula sing isih seger kanggo ngrasakake saus cranberry kanthi disenengi.
- Yen sampeyan nggarap saos cranberry anget, aja nganti sethithik 10 menit sadurunge ditambani. Utawa kelangan lan refrigerate nganti kira-kira 30 menit yen luwih seneng dadi luwih adhem.
Cathetan: Anget cranberry senggol, bakal ngowahi roti isi turki sabanjuré dadi bab kamulyan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 136 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 35 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 0 g |