Iki minangka salah sawijining saus seafood sing paling gampang ana, lan uga salah siji sing paling enak! Iku biasane dianggo karo panganan laut, nanging uga gedhe karo pitik, daging sapi, utawa sayuran panggang .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 1/2 Tbs. capers, lemes
- 1/2 cangkir jus lemon seger
- 1/4 cup banyu
- 1/2 cangkir (1 teken) butter unsalted sing adhem, dipotong ing potong 1/4 inch
- 1 Tbs. parsley disigar
- Garam kanggo rasa
Cara Nggawe
1. Coklat cilik 1/2 Tbs saka capers. Gabungke capers dicincang karo capers sing isih ana, jus lemon , lan banyu menyang panci cilik. Bawane menyang godhok ing panas lan simmer nganti dicampur kanthi setengah.
2. Nguripake panas mudhun minangka kurang. Tambah sawetara potongan butter sing adhem lan whisk vigorously, nganti butter campuran menyang sauce. Tambah sawetara potongan butter, lan baleni maneh.
Nalika setengah butter wis whisked menyang sauce, mateni panas, lan whisk ing liyane. Tambah parsley, lan mangsa karo uyah kanggo rasa. Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 142 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 41 mg |
| Sodium | 137 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |