Yen sampeyan mikir yen koktail modern iku mung minuman sing duwe rasa sing menarik lan garnishes sing unik, ngidini kula ngenalake sampeyan Biltmore. Iki minangka martini gin klasik sing ngasilake vermouth manis lan nanas sing seger karo mung maraschino kanggo nggawé ngombé alak sing menarik.
Resep iki diadaptasi saka edisi Just Cocktails edisi 1936 lan nyekel mripatku amarga loro nanas seger lan hazelnut direndam maraschino.
Kaya mengkono akeh panuntun ing pandhuan bartending vintage, resep ana rada samar nalika persiapan. Nalika nginterpretasikake, aku mutusake kanggo menehi saran yen 'potongan nanas' bakal muddled kanggo ngeculake paling jus seger, banjur ngombe gulung kanggo mesthekake campuran apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 potong
- nanas
- 2 ons
- gin
- 1 ons
- manis vermouth
- Dash of
- liqueur maraschino
- Garnish: hazelnut direndhem ing maraschino
Cara Nggawe
- Rendhem hazelnut ing liqueur maraschino sakurang-kurang 2 jam (yen wektu ngidini 24 jam becik).
- Muddle nanas ing kaca campuran.
- Tambah gin, vermouth lan maraschino lan isi karo es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
- Geser hazelnut saka liqueur lan gulung ing kaca kanggo garnish.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 760 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 16 mg |
| Sodium | 224 mg |
| Karbohidrat | 133 g |
| Serat Pemakanan | 15 g |
| Protein | 12 g |