Garing karo kayu manis lan pecan, iki scone ora mung éca nanging uga cepet lan gampang kanggo nggawe. Padha diempet ing sworo seru lan banjur mudhun menyang lembaran roti kanthi scoop es krim. Dadi ora ana tangan sing ora kuwat. Ing sajian kaya prasaja, sampeyan bisa nyedhiyakake mau sajam setengah jam. Upscale, nanging ora fussy, scone iki sampurna kanggo brunch utawa mung sing cepet cemilan. Coba scone iki minangka proyek masak bocah.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 gelas glepung kabeh-tujuan
- 2/3 cup granulated sugar
- 1 tablespoon
- baking powder
- 2 teaspoons lemah
- kayu manis
- 1/2 sendok teh
- uyah
- 3/4 gelas mentega unsalted dingin, Cut menyang bêsik
- 1-1 / 2 cangkir disigar pecan toasted
- 1 endhog gedhe
- 1 cup cream whipping
- 1 sendok teh extract
- Kertas parchment
- 2 tablespoons krim whipping utawa setengah-setengah
- 2 tablespoons gula granulated utawa gula kayu manis
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 425 F.
- Pincuk bebarengan tepung pisanan, gula, bubuk manggang, kayu manis, lan uyah ing mangkuk gedhe.
- Cut ing mentega karo blender pastry nganti crumbly. Nglakoake pecan.
- Kocok endhog, 1 cangkir krim, lan vanilla; nambah bahan-bahan sing garing, aduk karo garpu mung nganti dicampur dadi adonan cepak.
- Rendel adonan menyang kertas kertas sing dianggo nganggo kertas 1/3-cangkir.
- Sikat ndhuwur karo 2 tablespoons krim.
- Sprinkle karo 2 sendok teh gula.
- Panggang ing 425 F. kanggo 18 menit utawa nganti browned. Ngawula anget.
Resep Sumber: nampilaken Rebecca Kracke Gordon (Oxmoor House). Dicetak ulang nganggo ijin tertulis ekspres.
Resep Related
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 281 |
| Lemak total | 22 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 91 mg |
| Sodium | 238 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 4 g |