Resep tilapia panggang iki nduweni lapisan garing apik sing nggawe rasa iwak nganti meh digoreng, nanging ora. Topping yaiku campuran Panko (crumbs roti Jepang), kripik kentang sing disumbat lan keju Parmesan grated, menehi resep tilapia iki dadi tektur sing apik.
Sajadah karo jagung goreng .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 medium leeks, sakabeheng lan disigar (bagian putih lan cahya sing ijo)
- 1 medium abang bell pepper, dideleh dini lan diced
- 1 clove papak, minced
- 1 sendok teh. lenga zaitun
- 1-1 / 2 kilogram tilapia
- Asam kosher lan mrica ireng anyar
- 1 tuwung Panko (crumbs roti Jepang)
- 1/2 cup kripik kentang
- 1/2 cangkir parut keju Parmesan
- 2 tablespoon. butter, ilang
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 425 derajat F. Jambangan a 9 x 13 baking dish karo semprotan masak.
- Nyedhot bawang, abang mrico, bawang putih lan lenga zaitun bebarengan. Nyebar ing lapisan sing endhek ing baking dish.
- Ganti iwak ing ndhuwur sayuran. Mangsa karo uyah lan mrico.
- Toss Panko, keripik kentang, keju Parmesan lan mentega bebarengan. Tabelake sakwise iwak, pencet alon menyang iwak kanggo mbentuk kulit lemah.
- Panggang 20-25 menit nganti serpihan iwak gampang nganggo garpu.
Ndadekake 4 servings.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 685 |
| Lemak total | 31 g |
| Saturated Fat | 14 g |
| Lemak ora jenuh | 12 g |
| Kolesterol | 176 mg |
| Sodium | 631 mg |
| Karbohidrat | 40 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 59 g |