Tilapia yaiku iwak sing entheng lan manis sing bisa nyenengake bocah. Kanggo resep tilapia iki, iwak tilapia digoreng, banjur sauteed nganggo sacukupé sacukupé mentega lada.
Sijine tilapia goreng iki nganggo kentang panggang utawa kentang panggang lan salad bayam .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 2 endhog gedhe
- 1/4 tuwung sajian kabeh
- 1/2 sendok teh. kosher uyah
- 1/2 sendok teh mrica ireng anyar
- 1/2 sendok teh bubuk bawang
- 4 (6 ons) fillet tilapia
- 1/2 cangkir jus lemon
- Jus jus apel 1/2
- 2 sendok makan mentega
Cara Nggawe
- Panutup lenga zaitun ing wajan gedhe (14-inch) liwat medium- nganti medium dhuwur.
- Endhog endhog ing sajian cethek. Disisihaké.
- Pukul glepung, uyah, mrico lan bubuk bawang putih. Nyebar ing lapisan sing padha ing pinggir.
- Glepake saben fillet tilapia menyang endhog, banjur dicampur glepung, goyangake keluwihan.
- Panggonan ing lenga zaitun sing digawe panas. Telusur nganti 5-6 menit. Flip, banjur terus masak nganti iwak dadi buram lan flake gampang nganggo garpu.
- Mbusak iwak menyang piring. Tambahake jus lemon lan jus apel menyang wajan. Nglakoake scrape bit ing browned saka ngisor telusur. Tambah butter.
- Nalika butter wis ilang, bali iwak menyang skillet. Masak liyane 1-2 menit, saoske saosake iwak kanggo jas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 2248 |
| Lemak total | 240 g |
| Saturated Fat | 38 g |
| Lemak ora jenuh | 97 g |
| Kolesterol | 241 mg |
| Sodium | 733 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 10 g |