Resep iki kanggo sup tomat tomat Polandia utawa zupa pomidorowa ryżu (ZOO-pah paw-mee-daw-RRAW-vah RRIH-zhoo) yaiku wortel, celery, lan bawang. Sampeyan bisa pureed lan creamed, yen pengin, nanging aku seneng kiwa chunky. Iku sajian ing mangkuk. Aku nggunakake stock pitik, nanging bisa digawe karo stock sayur-sayuran kanggo nggawe iki minangka banget vegetarian aturan.
Punika foto sing luwih gedhe saka sup tomat tomat Polandia.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok makan mentega
- 1 trikatuka gedhe
- 2 irisan irisan celery
- 2 wortel kethokan lan irisan gedhe
- 1 cengkeh bawang putih
- 6 cangkir endhog pitik utawa sayur
- 2 kilogram peeled, tomat lan disaring
- 1/2 sendok teh disentuh godhong thyme
- Garam lan mrico kanggo rasa
- 1 tuwung masak lan digawe adhem
- 1/2 cangkir krim manis utawa ora nguntungke (opsional)
Cara Nggawe
- Ing saucepan gedhe utawa pawon Walanda, bawang bombay sauté, celery, wortel lan bawang nganti bawang iku translucent. Tambah stok, tomat, thyme, lan uyah lan mrico kanggo rasa. Bawane menyang godhok, ngurangi panas, lan simmer ora ditemokake 1 jam utawa nganti wortel sing lembut lan sup wis rada suwe.
- Ing titik kasebut, sup bisa dipisah, yen dikarepake. Tambah beras lan panas. Yen dikarepake, krim manis utawa ora nguntungke bisa ditambahake ing titik kasebut.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 290 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 21 mg |
| Sodium | 819 mg |
| Karbohidrat | 46 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 9 g |