Resep campuran tepung gluten-bebas nutrisi iki digawe saka campuran gurih sorghum, tepung beras, amaranth, lan quinoa. Kandungan protein sing dhuwur saka campuran iki bisa digunakake ing resep-resep roti gluten sing paling disenengi lan kanggo nggawe roti panggang gratis tanpa gluten.
Gunakake campuran iki kanggo nggawe krim pizza gratis gluten lan roti sandwich tanpa gluten.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 gelas glepung sorghum
- 2 cangkir tepung beras coklat (nganggo glepung beras superfine)
- 1 1/2 cangkir pati kentang (ora tepung kentang)
- 1/2 cup glepung beras putih
- 1/2 cangkir glepung manis
- 1/2 cangkir glepung tapioka
- 1/2 gelas amaranth glepung
- 1/2 tuwung glepung quinoa
Cara Nggawe
- Nggeser saben bahan ing mangkuk campuran gedhe.
- Sak tenane nyampurake bahan kanthi whisk gedhe.
- Nyampurake campuran ing wadhah gedhe, ing kulkas utawa ing panggonan sing peteng.
- Label wadah Gluten Gratis Kabeh Tepung Campuran
Pènget: Tansah priksa manawa permukaan, peralatan, panci, lan alat sing gratis ora ana gluten. Tansah maca label produk. Prodhusèn bisa ngganti formulasi produk tanpa kabar.
Yen ana ing keraguan, aja tuku utawa gunakake produk sadurunge ngontak Produsèn kanggo verifikasi sing produk gratis gluten.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 87 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 89 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |