El Presidente minangka variasi prasaja lan nyenengake saka Daiquiri. Ing resep iki, sirup prasaja Daiquiri diganti karo jus nanas lan grenadine. Asilé iku semi-manis tropis koktail.
Yen seneng, lunga gelas cocktail lan ngawula ing dhuwur lan ing watu. Sampeyan uga pengin nyimpen grenadine kanggo drizzle sawise straining. Iki bakal ngowahi minuman dadi soko mirip karo Sunrise Tequila . Iki minangka kombinasi sing nyenengake kanggo nggawe, supaya aja!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons
- rum lampu
- 1/2 ons
- jus jeruk seger
- 1/2 ons
- jus nanas
- Dash of
- grenadine
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 161 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |