Coklat mousse iku sajian panganan khas Perancis sing romantis banget.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir krim abot
- 4 yolks endhog
- 3 sendok teh gula
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 7 ons cokelat manis (dilebur lan ditrapake)
Cara Nggawe
- Heat 2/3 cangkir krim ing saucepan cilik nganti mung diwiwiti uap.
- Ing mangkuk kapisah , sambelake yolks lan gula endhog, banjur tambahkan ½ krim panas, terus-terusan, nganti campuran wis digabungake.
- Tambah endhog-krim sing anget bali menyang krim panas ing saucepan lan cook liwat kurang panas, aduk terus, nganti dicampur tekan 165 F ing thermometer candy digital.
- Buang saka panas lan aduk ing vanilla lan cokelat sing ilang. Cepet custard coklat kanthi saksama.
- Ngalahake cangkir 1 1/3 cangkir krim ing mangkuk nganti wangun puncak kaku.
- Sak tenane nglakoake ½ tuwung krim sing dikempel menyang custard coklat sing digodhog, lan banjur melek alon ing krim sing isih ana.
- Mousse coklat siap nalika pucuk coklat digabungake dadi krim sing dikempel, lan ora ana pertunjukan.
- Nelpon digodhog.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 818 |
| Lemak total | 69 g |
| Saturated Fat | 41 g |
| Lemak ora jenuh | 19 g |
| Kolesterol | 345 mg |
| Sodium | 122 mg |
| Karbohidrat | 37 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 15 g |