Yuk Gae Jang minangka sup Korea sing nyenengake sampeyan saka bibir menyang driji sikilmu. Kebak daging lan sayuran, wernane abang, kandel lan pedhes. Yuk Gae Jang iku sajian panganan sing butuh wektu sethithik banget nanging rasa kaya sing wis dilakoni sedina muput.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 lb brisket
- 2 buntel saka scallions, Cut menyang pihak
- 1 tuang sprouts
- 3/4 tuwung kandel fern garing (go fiddleheads sari / bracken), diremeske
- 2 Tbsp minced bawang putih
- 2 Tbsp minyak lenga
- 2 sendhok teh bubuk mrica abang (ko chukars)
- 2 Tbsp abang mrica (gochujang)
- 2 sendhok kecap asin
- 1 sendhok teh mrico ireng
- 2 endhog, diantemi
- 1 tuwung masak
- mie kaca (opsional)
Cara Nggawe
- Ing pot gedhe, nggawa irisan roti lan kira-kira 4 liter banyu menyang godhok.
- Ngurangi panas menyang simmer lan cook nganti meat tender, skimming mati lemak lan scum.
- Copot daging saka duduh kaldu nanging tetepake duduh kaldu ing pot.
- Yen cukup adhem kanggo nangani, nyemprotake daging sapi nganggo gandum.
- Ing mangkuk campuran, gabungke daging sapi sing digoreng nganggo scallions, sprouts kacang, lan go sari (brake fern).
- Wektu daging sapi lan sayuran karo bawang, lenga wijen, bubuk mrica abang, pasta mrica lombok, kecap asin, lan mrica ireng.
- Nambahake ramuan ing duduh kaldu lan nggawa menyang godhok.
- Cepet sak kira-kira 5 menit lan nyetel sup kanggo rasa karo soy sauce yen perlu.
- Swirl ngalahake telur menyang sup lan, yen nggunakake, nambah mi.
- Mateni panas lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 406 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 69 mg |
| Sodium | 701 mg |
| Karbohidrat | 63 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 10 g |