Daging sapi Hungaria Goulash - Marha Gulyas - yaiku sajian panganan sing isa disedhiyakake kanthi cepet yen bahan-bahan kasebut dicithak ing wayah wengi sadurunge. Iku becik kanggo kompor alon , beku uga lan rasa luwih apik dina sabanjure. Sajake karo mie utawa pangsit pilihan kaya csipetke .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 tablespoons sayur-sayuran (utawa
- lenga canola )
- 1 1/2 kilogram
- steak chuck (boneless, apik lemak lan dipotong dadi 1 inci)
- 1 bawang bombay (potong setengah lan ngiris 1/4-inch kandel)
- 1 clove papak (sacoro apik disigar)
- 1 tablespoon paprika Hungaria (manis utawa panas)
- 1 tuwung banyu (utawa cukup kanggo nutupi bahan)
- 1 mrico lada gedhe (ijo, dideleh lan duweni)
- 1 tomat gedhé (dikupas, didol lan dikuwasani)
- 1/4 sendok teh caraway
- 4 medium kentang (abang, kupas lan potong 1 inci kubik)
Cara Nggawe
- Ing njero Walanda utawa jero pan kanthi tutup, panas minyak lan nambahake daging sapi, ngolah kanthi apik ing kabeh sisi. Copot daging, lan tambah bawang bombay lan papak. Saute 3 menit lan baleni daging sapi.
- Nambah paprika, aduk rata kanggo nyelehake daging. Tambah banyu, mrico, tomat, lan caraway. Mangsa kanggo rasa karo uyah lan mrico. Bawa menyang godhok. Nutupi, ngurangi panas banget banget lan cook 1 1/2 jam utawa nganti meat meh fork tender.
- Nambah kentang lan cook liyane 30 menit utawa nganti test kentang rampung nalika pierced karo tip saka piso. Ngawasi karo csipetke utawa pangsit utawa mie liyane.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 659 |
| Lemak total | 35 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 18 g |
| Kolesterol | 147 mg |
| Sodium | 132 mg |
| Karbohidrat | 36 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 51 g |