Stone Sour minangka campuran sing menarik sing padha karo Apricot Sour . Iki beda karo nambah jus jeruk lan nggunakake saben ewu. Wit-witan sing paling apik bisa ditemokake kanthi nggunakake jus jeruk enak lan campuran sing asem .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons apricot brandy
- 1 ons
- jus jeruk
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail .
- Kocok banget .
- Geser dadi kaca asem sing asat.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 26 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |