Iki apik, manis gula brisket samubarang kang angel sampeyan mbutuhake wektu sethithik persiyapan. Temtu, bebas nyetel panas kanthi nggunakake bubuk cabe panas utawa entheng. Iki minangka salah sawijining favoritku lan njamin bakal dadi salah siji saka panjenengan uga.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup / 120 mL gula pasir
- 1/3 tuwung / 80 mL
- uyah (segara utawa kosher)
- 1/3 tuwung / 80 mL
- paprika
- 1/3 tuwung / 80 mL
- bubuk cabe (milih bubuk panas utawa entheng gumantung rasa sampeyan)
Cara Nggawe
- Nyampur bahan bareng ing mangkuk cilik.
- Kanthi kanthi kuat, gawekake reraketake ing cangkeme 30 nganti 40 menit sadurunge ngrokok. Lebokake ing bungkus plastik utawa ing kantong plastik gedhe lan cedhak ing suhu kamar.
- Werna iki bisa disimpen ing wadhah sing nyetir udara sajrone pirang-pirang dina, nanging sawisé seminggu utawa loro, gula abu - abu bakal diwiwiti.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 40 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,439 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |