Iki minangka pitik panggang prasaja, dibayangke karo mentega, rosemary, lan jeruk. Sosis oranye sing disenengi digawe karo pitik lan diwenehake karo pitik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pitik roasting, sekitar 5 kilogram
- 1/4 cangkir melted butter
- uyah lan mrico
- 1/2 sendok teh garing crumbled rosemary
- 2 jeruk, ngiris setengah
- 1/4 cup cornstarch
- 2 cangkir jus jeruk
- 1 tuwung duduh kaldu pitik
- 1 sendok teh gula pasir
Cara Nggawe
- Sikat pitik karo butter; mangsa karo uyah, lada, lan rosemary.
- Lebokake jambangan oranye ing rongga pitik.
- Manggang ing oven 325 ° yang dipanaskan nganti kira-kira 2 1/2 jam, utawa nggunakake guide wektu ing kemasan ayam. A thermometer sing diselehake menyang bagian paling duwur saka pethil kudu ngasilake suhu paling sethithik 165 ° F.
- Mbusak pitik saka panci panggang lan tarub karo foil supaya tetep anget.
- Nyetel telusur kanthi ngudani ing piranti pembakar nganggo panas. Tumisake jagung menyang jajan, banjur cook, aduk, nganti alus. Buang saka panas lan ngetokake kanthi cepet ing bahan-bahan liyane nganti alus.
- Dawane godhok liwat panas sedheng, aduk terus, lan godhok nganti 2 menit.
Resep Related
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1046 |
| Lemak total | 58 g |
| Saturated Fat | 19 g |
| Lemak ora jenuh | 22 g |
| Kolesterol | 337 mg |
| Sodium | 468 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 101 g |