Iki pitik barbecued sing misuwur banget gampang kanggo nyiyapake nganggo saus barbecue sing enak.
Ing jiwit, sampeyan bisa nggunakake babagan 1 1/2 cangkir saka favorit barbecue saos tuku, a sauce molasses kidul barbecue utawa sauce barbecue bourbon .
Gunakake pitik, pitik utawa pojok pitik, utawa nganggo pupu utawa sikil kanthi resep. Kaki ayam boneless uga apik ing resep iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 1/2 nganti 4 kilogram daging babi
- 2 sendok teh uyah (utawa luwih kaya diperlokake)
- 1 sendok teh mrico ireng (lemah; utawa luwih kaya sing dibutuhake)
- Opsional: bubuk bawang
- Singkong Barbecue:
- 3/4 cup ketchup
- 1 cangkir cuka cuka
- 2 tablespoons
- Sosis Worcestershire
- 2 sendok teh kecap asin
- 1/2 cangkir dikempalken gula coklat
- Uyah 1/2 sendok teh
- Dash saka mrico
- 1/4 sendok teh bubuk woh
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 350 F.
- Tabrakan endhog pitik kanthi nyampur lan uyah. Sprinkle lightly karo wêdakakêna bawang, yen nggunakake.
- Ing saucepan, gabungke bahan saos barbecue, aduk kanthi apik. Nggawa menyang godhok alus ing panas. Kurangi panas nganti kurang lan terus nyusut nganti 1 menit.
- Aturake potong ayam ing pawon panggang sing cethek utawa gawe susuh kulit ing lapisan siji. Sikat pitik karo setengah saka saos.
- Panggang ing preheated oven nganti 25 menit.
- Nguripake kulit pitik munggah. Sikat karo saos goreng sing isih ana.
- Panggang nganti jus saka sikil lan paha kembung nalika ditusuk nganggo garpu lan suhu paling sethithik 165 F, sekitar 20 nganti 30 menit maneh.
- Broil sedhela kanggo sawetara menit ing pungkasan yen sampeyan pengin kulit crispier.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1161 |
| Lemak total | 57 g |
| Saturated Fat | 16 g |
| Lemak ora jenuh | 22 g |
| Kolesterol | 356 mg |
| Sodium | 2,468 mg |
| Karbohidrat | 43 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 113 g |