Daging ayam Spanyol iki gampang kaya sing apik, kanthi tomat sing diresiki kembang abang lan basil ijo. Bawang putih lan santen pepe diiseni bebarengan lan dicampur karo dhadha pitik, banjur disiram kanthi basil seger . Sajati roti panen utawa kentang goreng ngarep.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 - 2 1/2 kilogram boneless chicken tanpa kulit
- 4 cengkeh
- papak
- 1/4 cangkir basil seger
- 4 sendok prawan
- lenga zaitun
- 1/2 cangkir tingkih pepe ing lenga
- uyah kanggo rasa
Cara Nggawe
- Kanggo mbantu masak ayam luwih cepet, lan roto-roto, nyithak dawa nganti kira-kira 1/3 kanggo 1/2-inch nglukis. Disisihaké.
- Godhok godhong basil lan disisihake.
- Pil lan irisan bawang. Tuang minyak zaitun dadi telusur lan panas ing medium. Yen panas, tambahkan bawang kanggo nggoreng lan aduk, aduk asring. Tambah tomat lan terus sauté nganti 2-3 menit. Copot tomat lan bawang putih saka wajan, ninggalake lenga.
- Ningkatake panas ing telusur nganti medium dhuwur. Sauté susu dhadha ing lenga sing padha nganti masak. Tambah sawetara lenga zaitun tambahan yen perlu.
- Mbalikake papak lan tomat kanggo nyawiji. Nyampur ing basil sing disigar lan masak nganti 1 menit. Nawani langsung karo kentang goreng utawa roti pedhes.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 844 |
| Lemak total | 52 g |
| Saturated Fat | 13 g |
| Lemak ora jenuh | 25 g |
| Kolesterol | 237 mg |
| Sodium | 307 mg |
| Karbohidrat | 14 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 78 g |