Paradise punika salah satunggaling koktail klasik ingkang dipunkenal ingkang sampun dangu dados aperitif favorit. Ngendi Martini wis garing, Swarga iku manis lan woh-wohan lan wigati banget kanggo mangan dinane.
Yen sampeyan bisa, nggunakake jus jeruk nipis kanggo nglengkapi gin lan kanggo gin, London garing kaya Martin Miller iku sampurna.
Iki minangka versi minuman, nanging penembak Paradise uga populer. Kanggo nggawe sing siji, cukup goyangake bagean sing padha saka telung ramuan iki lan sértikan menyang kaca.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es.
- Kocok banget .
- Geser dadi kaca koktail sing apik .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 151 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |