Saka wektu Napoleon teka resep iki kanggo mangan gedhe. Chateaubriand ora potong daging sapi, kaya sing dikira akeh, nanging resep kanggo tenderloin daging sapi panggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram / 900 g daging sapi
- 1/2 cup / 120 mL ditambah 2 sendok makan / 30 mL mentega
- 1/2 cup / 120 mL watercress
- 2 tablespoons / 30 mL minced parsley
- 1 sendok teh / 15 ml jus lemon
- 2 teaspoons / 10 mL uyah segara
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL mrico mrica ireng lemah
Cara Nggawe
Potong daging sapi potong saka lemak sing ora perlu. Ing tenderloin kudu kira-kira 1 inci nglukis, supaya yen banget kandel, pound kanggo flatten. Nyawiji 2 sendok teh / 30 ml mentega lan mantune liwat permukaan daging. Mangsa karo mrica ireng. Preheat grill. Sauntara, cendheke 1/2 cup / 120 mL butter ing panci. Tambah parsley, jus lemon lan musim nganggo uyah lan mrico. Tuang menyang wadhah cilik lan refrigerate.
Nyelehake tenderloin ing panggangan panas lan sear ing kabeh papat kanggo kira-kira 3 menit. Ngurangi panas lan terus manggang nganti 5-10 menit, utawa nganti tekan doneness sing dikarepake. Buang saka panggangan lan irisan menyang irisan-irisan sing nglukis 1/2 inci. Ngawasi garnished karo watercress lan campuran butter (disebut Maitre d'hotel butter).
Chateaubriand sacara tradisional diwenehake karo Béarnaise Sauce and Chateau Kentang.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 349 |
| Lemak total | 23 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 132 mg |
| Sodium | 656 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 33 g |