Gobis berminyak iki minangka persiapan sing gampang, lan nggawe sajian pangan sing enom. Sijine sajian karo ham, daging sapi kornet, utawa sajian daging babi. Apple lan jeli sing digabung karo cuka menehi sajian campuran sing becik lan manis. Yen sampeyan seneng rasa wiji caraway, dheweke nggawe tambahan banget. Padha nambahake tektur, rasa, lan werna.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 sendok mentega
- 1 trikatuka, irisan lan irisan tipis
- 1 woh apel gedhé, dikupas, disaring, dicelup kanthi apik
- 1/2 sirah kubis, disaring coarsely utawa shredded, sekitar 8 cangkir
- 1/4 sendok teh mrico ireng anyar
- 3 sendok cuka cuka
- 1/4 cangkir apricot ngreksa utawa jeli apel
- kosher uyah, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Ing saucepan gedhe utawa pawon Walanda, panas mentega saka panas. Nalika butter panas, nambah bawang lan apel lan cook, aduk, kanggo babagan 7 nganti 10 menit, utawa nganti alus.
- Tambah gobis, mrico ireng, cuka, lan panganan utawa sele. Nglakoake nyampur kanthi apik. Nutupi telusur lan adhem ing alon-alon liwat kurang panas kanggo babagan 1 nganti 1 1/2 jam, utawa nganti kubis alus banget lan lembut.
- Tambah uyah kanggo rasa.
Tip lan Variasi
- Masak 2 nganti 4 irisan daging babi. Panyimpenan, crumble, lan banjur dibuwang nganggo kol.
- Tambah 1 sendok teh wiji caraway menyang wajan bebarengan karo kubis.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 236 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 31 mg |
| Sodium | 135 mg |
| Karbohidrat | 32 g |
| Serat Pemakanan | 10 g |
| Protein | 5 g |