Njupuk lengo nggunakake uyah lawas kosong kanggo mangsa pangan sampeyan? Szechuan uyah mentega ndadekake alternatif pedhes. Rasa bebas nambah resep dhasar kanthi nambah jinis lada, kayata peppercorns ireng utawa jambon, kanggo campuran. Sampeyan uga bisa nimbang rasio Szechuan peppercorns kanggo uyah supaya sesuai karo preferensi panjenengan. Sawise sampeyan nggawe uyah mrico, nyoba ing resep iki kanggo Crispy Chicken Legs
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 tablespoons
- Szechuan peppercorn
- 4 sendok teh
- kosher utawa uyah segara
Cara Nggawe
- Campur uyah lan lada. Kalor ing wajan sing weneh-toh telusur nganti sedheng panas, goyangake panci terus nganti tumekane udud lan pepe aroma (8 nganti 10 menit). Kelangan.
- Ana sawetara cara kanggo proses campuran lada lan uyah. Sing paling gampang yaiku campuran ing blender utawa prosesor pangan nganti lengo (nganti 30 detik). Sampeyan uga bisa nindakake cara lawas, kanthi nggunakake mortir lan pestle. Pilihan liyane kanggo muter sajrone campuran kasebut.
- Simpen paprika ing jar sing nutup ing suhu kamar. (Sampeyan bakal tahan sawetara sasi).
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 0 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 388 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |