Penulis Dave DeWitt nyerat: "Piring ayam lan chili iki minangka standar ing Cina kulon, endi rasa saka unggas lan jeruk asring dikombinasikake. Kulit asin sing garing bisa ditemokake ing pasar Asia. Nyawiji karo beras utawa beras pilaf . "
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Kanggo Marinade:
- 1/2 tablespoon cornstarch
- 1 sendok makan vermouth garing utawa anggur putih
- 1/2 pound payung ayam boneless (potong 1/2 inci)
- Kanggo Saus:
- 1/2 sendok jahe (minced)
- 1/2 tablespoon papak (minced)
- 1 bawang bombay (minced)
- 1/2 sendok teh Sichuan peppercorns
- 1 sendok makan vermouth garing utawa anggur putih
- 2 sendok teh kecap asin
- 1 saos kacang buncis panas
- 2 tablespoons kulit peel jeruk (direndhem ing banyu panas kanggo 1/2 jam lan shredded)
- 2 teaspoons gula (utawa madu)
- 1/2 sendok teh minyak sesame
- Kanggo Goreng Pancake:
- 2 tablespoons lenga kacang
- 6 cilik garing
- hot chiles (kayata Japones utawa de Arbol)
Cara Nggawe
- Gabungke ramuan kanggo marinade ing mangkuk, aduk kanthi becik, lan nambah pitik. Ayo njagong nganti 30 menit.
- Digabungake kabeh bahan saos ing mangkuk, aduk kanthi becik, lan disisihake.
- Panaskan wajan ing dhuwur panas. Tambahake lenga kacang lan nalika mulai ngrokok.
- Tambah chiles lan marinated chicken. Kacang buncis nganti kurang luwih 1 menit.
- Nambahake saos lan goreng kanggo tambahan 30 detik.
- Copot chiles sadurunge porsi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 498 |
| Lemak total | 30 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 95 mg |
| Sodium | 1,227 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 34 g |