Dhuwur salmon iki digawe karo kaleng kaleng lan bawang bombay.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok makan mentega utawa margarine
- 1 tablespoon glepung kabeh-waé
- 3 cangkir susu
- 1 irisan bawang
- 1 bisa (16 ons) salmon
- Dash uyah lan mrico
- Ggarnish: parsley (dicincang)
Cara Nggawe
- Melu butter liwat medium-kurang panas ing 2-kwartal saucepan; aduk ing glepung.
- Ing saucepan sing misah, sirup susu kanthi 1 irisan bawang bombay; mbusak bawang bombay saka susu.
- Mboko sithik nambah susu kanggo campuran glepung mentega, aduk nganti panas.
- Terus masak lan aduk nganti susu dicampur.
- Pick liwat salmon, nyopot balung, banjur nambah salmon lan cairan kanggo campuran susu sing thickened.
- Mangsa karo uyah lan mrico kanggo rasa lan ngawula nganggo hiasan parsley sing disigar.
Resep Related
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 462 |
| Lemak total | 22 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 94 mg |
| Sodium | 560 mg |
| Karbohidrat | 28 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 35 g |