Sup kue jamur iki wis dimasak ing kompor sing alon.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 jam seger jamur seger
- 6 tablespoons butter or margarine, dibagi
- 2 cangkir wortel (sacoro apik disigar)
- 2 cangkir celery (sacoro apik disigar)
- 1 tuwung bawang (sacoro apik disigar)
- 1 clove papak (finely minced)
- 2 kaleng (10 1/2 ons saben) kaldu daging sapi kental
- 1-quart banyu (4 cangkir)
- 3 tablespoons tempel tomat
- 4 sprigs parsley
- Daun celery saka 1 utawa 2 stalks
- 1 teluk teluk
- 1/4 sendok teh uyah
- 1/8 sendok teh mrico ireng lemah
- 3 sendok makan sherry garing
- Dollop saka krim sing ora nguntungke
Cara Nggawe
- Cut setengah saka jamur; irisan jamur lan disisihake.
- Ing saucepan gedhe nyawiji 4 sendok mentega.
- Tambah jamur sing disigar; saute 5 menit maneh.
- Sijine ing kompor. Ngaduk ing duduh kaldu, banyu, pasta tomat, uyah lan mrica ireng.
- Tali bebarengan parsley, godhong celery, lan teluk rai kanthi senar lan nambah.
- Tutup lan masak ing jam 8 nganti 10 jam (dhuwur: 4 nganti 6 jam).
- Copot lan mbuang parsley, godhong celery, lan teluk.
- Sup murni ing blender utawa pabrik pangan.
- Nyelehake butter ing wajan gedhe.
- Tambahake jamur irisan sing dilisensi; saute 5 menit.
- Tambah jamur irisan menyang sop bareng karo sherry.
- Gesang. Sajam karo krim sing ora nguntungke krim.
Resep Liyane
- Weasy's Potato Soup
- Crockpot Potato Soup
- Sayur Sayuran Sup Kental
- Tuscany Peasant Soup
- Sup Bawang Crockpot
- Slow Cooker Chicken and Pasta Soup
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 129 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 2 mg |
| Sodium | 478 mg |
| Karbohidrat | 16 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 5 g |