Jamur iki disapih nganggo linglang lan mentega . Iki minangka alternatif vegetarian sing enak kanggo burger.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 12 jamur portobello gedhe
- 3 sendok makan mentega
- 3 sendok makan minyak zaitun tambahan
- 1 sendok teh jus lemon
- 3 cengkeh bawang putih (direbus lan disigar)
- Mrico ireng
Cara Nggawe
- Cuci jamur; mbusak stem lan nyetel jamur aside.
- Ing saucepan ing kompor utawa panggangan, nyawiji mentega, lenga zaitun, jus lemon, bawang putih, lan mrica bebarengan.
- Cut ing jamur sing amba gedhe utawa irisan ing endhas sing nglukis. Sikat jamur kanthi apik karo mentega sing disigar lan dicampur papak.
- Ing panggangan sing ditutupi ing wesi sing medium, ngobong jamur portobello ing sisih ngisor nganti kurang luwih 8 menit. Nguripake lan gulungake jamur ing jamur kanggo 6 nganti 8 menit maneh, utawa nganti lembut lan apik browned.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 152 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 15 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |