Ing resep slaw iki, kubis abang dicampur karo dressing, kismis, lan pecan manis lan tangy. Sajen salad kol garam iki ing cookout sabanjure, utawa nambahake menyang menu nedhaake liburan.
Aku nggunakake kismis emas ing salad digambarke, nanging biasa kismis bisa digunakake uga, lan tinimbang pecans, nggawe karo walnuts utawa wiji kembang. Deleng tips lan variasi ing ngisor resep kanggo gagasan tambahan lan gagasan substitusi lan cara toast pecans.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 tuwung nganti 1 mangkok mayonnaise
- 3 tablespoons gula granulated
- 3 sendok cuka apel cuka
- 1 potong kubis abang cilik, sacoro apik disigar utawa diiris utawa diencerke
- 1 trikatuka medium ireng, sacoro apik disigar utawa diiris tipis
- 3/4 tuwung kismis emas
- 4 tablespoons pecan disigar
Cara Nggawe
- Digabungake 3/4 cup mayonnaise, gula, lan cuka; disisihaké.
- Ing mangkuk gedhe, gabungke kubis, bawang, kismis, lan pecan. Mundhut kanggo campuran; nglakoake ing campuran mayones. Nambah mayonnaise, kaya sing dibutuhake.
Tip lan Variasi
- Rasa lan nambah gula luwih utawa kurang, cocog karo rasa sampeyan.
- Gunakake pengganti gula ing salad.
- Ganti raisin emas kanthi raisin biasa.
- Tambahake babagan 1/4 cangkir saka daging babi sing wis garing.
- Kanggo toast pecan kasebut, nyebar kasebut ing wajan gedhe lan panggonan ing panas. Masak, aduk terus, nganti pecan aromatik lan entheng browned.
- Ganti pecan karo wiji kembang utawa walnuts sing dicincang.
Sampeyan uga bisa Kaya
Manis lan Sour Red Cabbage karo Bacon
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 323 |
| Lemak total | 23 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 12 mg |
| Sodium | 207 mg |
| Karbohidrat | 28 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 3 g |