Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 (16 ons.) Tas marshmallow mini
- 1 liter candied cherries
- 1 lembar pecan pecah
- 1 potong walnut
- 1 (16 ons.) Pkg. klapa klapa
- 8 ons crushed crackers
- 8 ons ngempit wafers vanila
- 8 ons kismis
- 1 bisa susu kenthel
Cara Nggawe
Gabungke kabeh úa, kajaba susu pekat manis. Nyampur uga kanggo campuran banjur nambah susu. Susu susu kanthi jero.
Penet kanthi tangan dadi kertas wol dilapisi panci sing dipotong dadi potongan cilik (sugih banget!).
Sambutan dening Judy.
Sampeyan uga bisa Kaya
Deloken sisan
Indeks Resik Utama
Rumah Pangan Kidul
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 408 |
| Lemak total | 26 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 3 mg |
| Sodium | 61 mg |
| Karbohidrat | 35 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 6 g |