Iki resep mock pecan pie 60s digawe karo Ritz krupuk lan lapisan pecan, dikirim dening Doc Donald. Iku gampang ora kue kerak kanthi gampang ngombe putih lan cracker endhog vanilla.
National biscuit Co. ngenalake pai apel mock taun 1933, sing akeh banget kaya versi "pecan" iki. Versi apel digawe kanthi rempah-rempah pai apel. Iku pie jaman depresi digawe amarga apel sing larang regane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 20 Roti Krupuk Ritz
- 1 sendok teh bubuk manggang
- 3 gedhe putih endhog
- 1 tuwung gula granulated
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 1/2 cup pecan halves
- 3 ons coklat susu (grated grated)
Cara Nggawe
- Oven panas nganti 325 F.
- Butter a plate pie 9-inch.
- Ngombe bebarengan crumbs Ritz lan baking powder. Pukul endhog nganti kaku, banjur alon-alon nambah gula, terus dikalahake. Nambah vanilla lan campuran sak tenane.
- Piring putih lan krupuk sing disambungake bebarengan. Nyebar campuran dicampur ing piring 9-inch sing disiapake. Susu pecan liwat ndhuwur kisi pie.
- Panggang ing preheated oven 30 menit.
- Buang saka oven lan sprinkle kue karo coklat grated.
- Mungkasi maneh ing oven (utawa ing broiler) kanggo cukup suwe kanggo nyawiji coklat. Yen sampeyan nyelehake ing broiler, nonton rapet kasebut supaya cokelat lebur nanging ora diobong.
- Sajati karo es krim utawa krim sing dikempel.
Sampeyan uga bisa Kaya
Carane Priksa Krim Pie sing Sampurna
Sumber
"Encyclopedia of American Food and Drink," Yohanes Mariani
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 329 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 349 mg |
| Karbohidrat | 50 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 7 g |