Campuran glepung, banyu, endhog, lan mustard prasaja nggawé randha sing "direbus" lawas. Perbanane ora bener digodhog; wis cepet dimasak liwat banyu sing nggodhok.
Iku pilihan apik kanggo salad sayur-sayuran utawa utama, utawa nggunakake ing salad pitik, salad tuna, utawa slaw.
Deloken sisan
Petasan Peternakan Homemade
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok teh mustard garing
- 2 sendok teh gula
- Uyah 1/2 sendok teh
- 2 sendok glepung
- 1/8 tablespoon mrica ireng anyar
- 1/2 cangkir banyu adhem
- 2 yolks endhog, diantemi
- 3 sendok cuka cuka
- 3 sendok makan unsalted butter
- 2 nganti 4 tabuh krim abot
Cara Nggawe
- Atur dhasar ketel boiler kaping pindho kanthi banyu kira-kira sajrone panas lan nggawa menyang godhok.
- Nalika banyu panas, ngiseni sawi garing, gula, uyah, glepung menyang ndhuwur dandang ganda utawa menyang mangkuk stainless steel sing bisa dilebokake liwat banyu sing nggodhok. Nambah mrico.
- Mbempelen banyu sing adhem nganti alon-alon nganti dicampur kanthi cepet. Nalika dicampur uga dicampur, whisk ing yolks endhog diantemi lan cuka.
- Nyelehake telusur utawa mangkok liwat banyu sing nggodhok lan cook, whisking, nganti dicampur. Iki mung sawetara menit.
- Buang saka panas lan whisk ing butter nganti ilang lan uga digabungake. Mancal ing krim abot nganti sampeyan duwe konsistensi sing bener kanggo salad.
Sampeyan uga bisa Kaya
Chive Blossom Vinegar and Chive Blossom Vinaigrette
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 67 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 35 mg |
| Sodium | 103 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 2 g |