Saus dessert vanila digawe kanthi mung 4 bahan ditambah banyu lan jempol uyah. Gawe sauce vanilla iki lan drizzle liwat kue pound , roti gingerbread, utawa pudding roti lembab .
Sampeyan bakal nemokake puluhan panggunaan kanggo saus manis. Homemade ora luwih gampang tinimbang iki!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung banyu
- Gula 1/2 cup (granulated)
- 2 tablespoons
- cornstarch
- 2 sendok makan mentega
- 2 teaspoons vanilla extract
- Garnish: gula mutiara (utawa ceri gula) lan / utawa almond sithik utawa dicincang
Cara Nggawe
- Ing saucepan cilik liwat panas dhuwur, nggawa banyu menyang godhok.
- Ing mangkuk cilik, gabungke gula granulated lan cornstarch; campuran uga.
- Nambah campuran gula lan es krim menyang banyu sing nggodhok lan aduk kanggo campuran. Kurangi panas kanggo medium lan cook, aduk terus, nganti sauce wis thickened.
- Mbusak sauce saka panas lan whisk ing butter, vanilla, lan uyah. Whisk nganti butter wis ilang.
- Spoon vanilla sauce liwat kue, puding roti, woh anget, pecel, utawa cobbler buah.
Tip lan Variasi
- Cinnamon Vanilla Sauce: Tambah loro kayu manis teken kanggo banyu; nggawa menyang godhok lan terus karo resep. Copot tongkat kayu manis sadurunge whisking ing butter, vanilla, lan uyah.
- Vanilla Rum Sauce: Ngganti 1/4 cangkir banyu karo rum spiced .
- Pincuk Vanilla Mentega: Tambah 1/4 sendok teh pala buah tawar sing anyar lan terus nganggo resep.
- Ganti sawetara sendok teh banyu karo Cointreau , apple brandy, utawa liqueur liyane.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 226 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 20 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Karbohidrat | 39 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |