Ski Lift nggawa sampeyan menyang wilayah tropis nalika isih ngombe minuman keras . Resik-resik karo mints lan rasa peteng sing biasane dipasangkan nganggo coklat panas, resep iki dadi woh-wohan tropis kanthi campuran campuran peach lan klapa. Iku pancen beda njupuk ing coklat panas - lan 100% éca!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 oz
- peach schnapps
- 1 oz
- klapa rum
- 1 tuwung
- coklat panas
- Kanggo Garnish:
- Whipped cream
- Kelapa, abang
Cara Nggawe
- Tuangkan schnapps lan rum menyang kaca warung Irlandia .
- Isi kaca nganggo coklat panas .
- Ndhuwur karo krim ngalah.
- Ngemis klapa ing ndhuwur krim.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 852 |
| Lemak total | 51 g |
| Saturated Fat | 31 g |
| Lemak ora jenuh | 16 g |
| Kolesterol | 6 mg |
| Sodium | 25 mg |
| Karbohidrat | 89 g |
| Serat Pemakanan | 14 g |
| Protein | 11 g |