Iki minangka sajian kacang poles Yunani gedhe kanggo vegetarian lan vegan, iki sayur-sayuran stew kacang polong uga meets penganut Orthodox Yunani syarat. Iku nyebutake kanggo wortel, wortel, kentang, tomat, bawang, bawang putih, lan macem-macem tradisional jamu lan bumbu. Gedhe kanggo nyilihake utawa vegetarian Yunani.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 tuwung lenga zaitun
- 1 medium bawang (sacoro apik disigar)
- 2-3 cengkeh bawang putih (minced)
- 1 cup tomat roma (dicincang)
- 1/2 nganti 2 banyu cangkir
- 1 kg kacang polong (seger utawa beku)
- 2 kentang gedhe (dikupas lan dipotong ing bêsik)
- 1 wortel gedhe (potong ing potongan)
- 1/2 Bunch parsley flat-leaf (sacoro apik disigar)
- 1/2 Bungkus dill (sacoro apik disigar)
- 1 1/2 sendok teh uyah segara
- 1/2 sendok teh mrico
Cara Nggawe
Ing pot stew, sauté bawang lan bawang ing panas nganti alus. Nglakoake tomat lan banyu (wiwit kanthi 1/2 tuwung).
Yen nggunakake kacang polong seger: Tambah kabeh ula sisa kajaba kentang. Sijine godhok, ngurangi panas lan masak ing godhok alon nganti 40 menit. Nambah kentang lan nalika godhok diterusake, masak nganti 20 menit luwih, nganti kentang rampung.
Yen nggunakake kacang polong beku: Tambah kabeh ewu bahan sing isih kalebu kentang, nggawa menyang godhok, ngurangi panas lan masak ing godhok alon suwene 40 menit.
Wigati: Tambah banyu luwih akeh (nggodhok) yen perlu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 247 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 463 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 6 g |