Sosis gaya Cajun nambah rasa Louisiana pedhes ing sup kentang sedhela iki. Sampeyan bisa nggunakake kielbasa utawa sosis asap favorit ing resep yen sampeyan pengin.
Saji sup kentang iki kanthi biskuit utawa roti gulungan lan salad kanggo nedha awan utawa nedha bengi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 sendok makan mentega
- 1 tuwung bawang disigar
- 1/2 cangkir disigar celery
- 12 nganti 16 ons
- andouille sausage utawa sosis garang liyane
- 1/4 tuwung sajian kabeh
- 1/2 cangkir disigar bawang ijo
- 1 tablespoon disigar parsley seger utawa 1 sendok teh garing parsley flakes
- 1 sendok teh godhong basil pepe
- 1 sendok teh uyah, utawa kanggo rasa
- 1/4 sendok teh mrico ireng lemah
- 3 cangkir
- duduh kaldu pitik
- 2 kg baking potatoes, peeled and diced
- 1 1/2 cangkir krim abot
Cara Nggawe
- Ing skillet gedhe liwat medium-kurang panas, nyawiji mentega. Tambah bawang, celery, lan diced sosis; sauté nganti sayuran sing lembut lan sosis enteng disaring.
- Nglakoake glepung menyang campuran sayur-sayuran nganti alus lan diombe; nglakoake bawang, parsley, kemangi, uyah, lan mrico. Terus masak, aduk, kanggo 1 menit. Campur ing sabit pitik.
- Tambahake kentang sing diced, tutup, lan simmer nganti 25 menit, utawa nganti kentang lembut.
- Nglakoake krim abot lan terus nggarap nganti digawe panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 604 |
| Lemak total | 43 g |
| Saturated Fat | 22 g |
| Lemak ora jenuh | 14 g |
| Kolesterol | 117 mg |
| Sodium | 1,426 mg |
| Karbohidrat | 43 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 15 g |