Iki minangka saos barbecue sing lancip lan aroma sing bisa dianggo kanthi apik nalika ditrapake ing iga menyang mburi masak. Uga bisa digunakake minangka saus sing diselipake ing meja. Tambah cayenne ekstra kanggo nyepakake panas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2/3 cup stock hayam
- 1/3 tuwung gula coklat
- 1/4 cuka cider cuka
- 1/4 cup ketchup
- 5 cengkeh bawang putih
- 3 sendok teh
- lenga zaitun
- 3 sendok teh mustard kuning
- 2 sendok teh kecap asin
- 1 sendok teh cayenne
Cara Nggawe
1. Pour lenga zaitun ing saucepan panas. Tambahake papak minced lan iris nganti rada coklat. Tambah úa lan sumur. Cepet nganti sedheng nganti mulai ngental, kira-kira 15 menit. Allow to cool.
2. Simpen ing wadhangan kedadeyan ing kulkas nganti rong minggu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 31 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 104 mg |
| Karbohidrat | 4 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |