Roasting ngiyatake rasa manis saka beets, nggawe pil sing sampurna kanggo keju feta salty ing resep salad sing gampang lan nutritious.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 gedhe utawa 4 beets medium
- 1 Tablespoon, ditambah 1 sendok teh lenga zaitun ekstra prawan, dibagi
- 2 teaspoons putih anggur cuka utawa jus lemon
- 1/4 sendok teh uyah seger sing apik
- 4 ons
- keju feta , crumbled
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 375 ° F. Motong lan wisuh beets. Selehake beets ing potongan aluminium foil gedhe, drizzle karo 1 sendhok teh. saka lenga, bungkus munggah, lan nyelehake paket foil ing sheet manggang. Panggang nganti beets kasebut nalika ditusuk karo garpu, 30 nganti 45 menit (perhatikan yen bit luwih lawas lan / utawa sing luwih gedhe bisa mundhake luwih suwe kanggo masak). Supaya beets njagong nganti cukup kelangan kanggo ditangani, kira-kira 20 menit.
- Peel beets (padha kulit kudu mateni gampang) lan Cut menyang irisan 1/2-inch utawa persagi. Ing mangkok medium, adhepan 1 sendok teh minyak, cukà, lan uyah. Tompo beets ing klamben.
- Atur beets sing disedhiyakake ing platter utawa 4 piring porsi. Ndhuwur karo feta crumbled. Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 120 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 25 mg |
| Sodium | 432 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 5 g |