Kompor lentur alon-alon nggawe omben-omben mentega lan sosis. Gunakake sosis andouille utawa sosis asap pedhes ing sajian iki sing enom - lan aja lali roti jagung . Ngawasi lan seneng ing wayah wengi kanthi irit kanggo pangan sing paling apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 paket kacang buncis beku, sekitar 1 1/2 kilogram
- 12 nganti 16 ons andouille sosis
- 2 cangkir banyu
- 2 cangkir
- duduh kaldu pitik utawa
- duduh kaldu sayur
- 1 mrico lada gedhe, disigar
- 1 bawang bombay gedhe, disigar
- 1 1/2 nganti 2 sendok teh
- Bumbu kreol , utawa kanggo rasa
Cara Nggawe
- Ing kompor sing alon, gabungke kacang buncis, irisan andouille sosis , banyu, duduh kaldu, cabe, lan bawang bombay.
- Tutup lan cook ing LOW kanggo 6 jam.
- Nambahake bumbu Creole lan terus masak nganti 2 jam maneh, utawa nganti kacang buncis.
- Sajadah karo roti jagung kanggo rasa enak, nyenengake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 392 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 34 mg |
| Sodium | 661 mg |
| Karbohidrat | 46 g |
| Serat Pemakanan | 13 g |
| Protein | 22 g |