Roti legi saben dinten iki gampang irisan kanggo kacang buncis, cabe , lan sayuran ijo. Uga ngasilake roti jagung sing gedhe kanggo nggarap roti jagung .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir cornmeal
- 3/4 tuwung glepung kabeh-tujuan
- 3 teaspoons baking powder
- 1 sendok teh uyah
- 1 sendok teh gula, luwih utawa kurang kaya sing dikarepake
- 1 1/2 cangkir susu
- 2 endhog gedhe
- 5 sendok mentega, disigar
Cara Nggawe
- Grease a baking pan 9-inch persegi. Panularan panas nganti 400 F.
- Ing mangkuk gedhe, gabungke cornmeal, glepung, bubuk manggang, uyah, lan gula.
- Ing mangkuk liyane, klumpukake susu, endhog, lan butter.
- Gabungke campuran loro lan aduk nganti dicampur. Sendok menyang telusur sing disiapake.
- Panggang kanggo 25 menit, utawa nganti tusuk metu resik nalika dipasang ing tengah.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 305 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 137 mg |
| Sodium | 434 mg |
| Karbohidrat | 36 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 9 g |