Babi lan pitik iki dikemas kanthi aroma, lan gampang kanggo nyiapake. Gunakake mie ayam kanggo masak sing luwih gampang.
Kismis nambah unsur eksotis karo bubuk kari nanging ora bisa ninggalake.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 gelas beras (long-grain)
- 4 halves payudara pitik (boneless, tanpa kulit)
- 4 sendok mentega
- 1/4 cup bell pepper (abang utawa ijo utawa loro-lorone, disigar)
- 1 cengkeh bawang putih (cincang)
- 1 tuwung bawang (disigar)
- 1/2 cangkir celery (disigar)
- 1 bisa / 14 1/2 ons tomat
- 1/4 cup raisins
- 3 tablespoons almonds (blanched ngiris utawa slivered)
- 1/2 3/4 sendok teh bubuk kari
- 1/2 sendok teh thyme (rwaning garing, crumbled)
- uyah kanggo rasa
- ireng mrico kanggo rasa
- Garnish: irisan utawa almond slivered
Cara Nggawe
Panulise panas nganti 375 °.
Nasi goreng karo banyu minangka paket mimpin, mung nganti tender.
Panaskan butter ing wajan gedhe; coklat pitik ing loro-lorone; copot menyang casserole 2-quart.
Pecan mentega sing berlebihan lan nambah paprika papak, bawang, bawang, celery, tomat, kismis, almond, lan bumbu. Simmer dicampur nganggo 10 menit.
Sendok beras ing ayam banjur pour sauce ing kabeh. Penutup nganggo foil lan panggang nganti meh 25 menit, utawa nganti pitik alus.
Garnish karo almonds, yen pengin.
Nglayani 6.
Sampeyan uga bisa Kaya
Nasi Kari Panggang Dengan Kacang Polong
14 Chicken Casseroles Sing Sing Becik Kanggo Saben Dina
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1085 |
| Lemak total | 57 g |
| Saturated Fat | 18 g |
| Lemak ora jenuh | 22 g |
| Kolesterol | 299 mg |
| Sodium | 333 mg |
| Karbohidrat | 45 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 93 g |