Resep puding roti lan butter karo campuran jus lan kayu manis lan kismis. Roti brioche utawa roti rasa mentega bakal apik banget ing puding iki.
Nambani pudding karo wiski utawa saus bourbon , utawa saus butterscotch .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 5 irisan roti putih, kulit kacangan
- 1/4 cup softened butter
- 1/2 cup raisins
- 1 sendok teh kayu manis
- 3 cangkir susu
- 2/3 cup gula
- 4 endhog
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 350 °. Mentega butter sajian manggang 12x8x2-inch cethek.
- Mentega roti irisan murah karo mentega lunak. Cut saben irisan dadi 4 kotak. Sprinkle raisins liwat ngisor baking dish disiapake banjur ngatur squares roti, buttered sisih munggah, liwat raisins. Tabrakan roti kanthi kayu legi.
- Ing saucepan liwat panas medium, scald susu mung nganti umpluk dibentuk ing pinggiran; dibusak saka panas. Tambah gula, aduk nganti gula bubar.
- Ing mangkuk gedhe, ngalahake endhog; aduk ing campuran susu panas banjur aduk ing vanilla.
- Tuang campuran susu lan endhog ing roti sajian.
- Setel baking dish ing pan baking sing luwih gedhe banjur tambahake 1/2 nganti 1 inci banyu sing panas banget menyang pan sing luwih gedhe.
- Panggang kanggo 40 nganti 50 menit, utawa nganti piso dipasang ing tengah metu resik.
- Mbusak baking dish saka telusur sing luwih gedhe lan supaya kringuh nganti meh 15 menit sakdurunge.
Bisa dadi panas utawa kadhemen kanthi saus dessert utawa topping liyane.
Ngendhokke leftovers.
Sampeyan uga bisa Kaya
Blueberry Bread Pudding kanthi Gampang Vanilla Sauce
Puding Roti karo Homemade Whiskey Vanilla Sauce
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 258 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 129 mg |
| Sodium | 101 mg |
| Karbohidrat | 32 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 7 g |