Saliyané sacukupé, kanggo ngrokok lan ngladeni roti puding utawa es krim, utawa drizzle saus ing irisan apel kanggo nambani. Sampeyan perlu wektu sethithik kanggo nyiyapake lan cook, lan sampeyan bisa nyimpen nganti 2 minggu ing kulkas.
Yen wis rampung ing saos butterscotch, aja scrape ing sisih utawa ing ngisor pan. Yen sampeyan nindakake, sampeyan bisa nemokake babi.
Related
Pecan Praline Sauce Brown Sugar
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 cangkir coklat gula pasir, dikemas
- 6 sendok mentega
- 1/3 tuwung ditambah 1/2 cangkir krim abot, dipérang nganggo
- 3/4 sendok teh vanila
Cara Nggawe
- Digabungake gula pasir, mentega, lan 1/3 cangkir krim sing abot ing pan utawa saucepan sudhut ing ngisor kanthi panas sing kurang. Masak, aduk, nganti butter lan gula wis ilang lan dicampur alus.
- Tambah panas kanggo medium-low lan nggawa menyang simmer karo umpluk kabeh liwat ndhuwur. Terus masak, tanpa aduk, kanggo 3 menit.
- Copot telusur saka panas lan alon-alon aduk ing krim sing isih ana. Nolak kanggo nggambarake bagian ngisor lan pinggir telusur, lan tuangake campuran ing mangkuk. Nggawe ing vanila.
- Saus butterscotch bakal ngetokake nalika isih enom.
- Anget sauce butterscotch kanggo nggunakake kanggo es krim utawa liwat panganan cuci mulut. Iku apik drizzled liwat kue apel utawa puding roti. Anget ing stovetop liwat kurang panas utawa ing oven gelombang mikro nganti kurang luwih 1 menit kanthi daya 50%.
Nggawe ing sangisore 2 cangkir saos butterscotch, utawa sekitar 16 sajian (2 séndok masing-masing).
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 142 |
| Lemak total | 7 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 20 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |