Iki minangka rasa ngicipi rempah garing sing apik lan digawe ruwet seger lan topping panggang gandum. Nedhaake panganan cuci mulut iki kanthi boneka topping utawa scoop es krim .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir
- rhubarb (disigar)
- 3 sendok jus jeruk dicampur karo 1 sendok makan jagung
- 1 cup gula (granulated)
- 1/2 sendok teh dhasar kayu legi
- 1 sendok mentega dingin (potong cilik)
- 1/4 cangkir melted butter
- 1/3 tuwung gula coklat
- 2/3 cup glepung (sifted all-purpose)
- Dash uyah
- 1/4 sdc baking soda
- 2/3 cup oats rolled (masak cepet)
Cara Nggawe
- Oven panas nganti 375 F.
- Butter lan manggang roti ukuran 8-inch.
- Atur rhubarb diced ing sajian manggang sing disiapake.
- Rendhem rhubarb karo jus jeruk lan campuran jagung , banjur sprinkle karo gula 1 tuwung lan kayu manis; dot karo 1 sendok teh potong butter.
- Digabungake butter sing wis ilang karo gula abang.
- Ngocok bebarengan glepung, uyah, lan soda manggang; nyampur karo oats.
- Gabungke campuran glepung glepung kanthi gula abang lan campuran mentega sing dicampur nganti dicampur. Kanthi tangan, nyebar campuran dicampur liwat rhubarb.
- Panggangan kanggo 40 menit.
- Ngawula anget, kanthi es krim utawa topeng.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 213 |
| Lemak total | 7 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 13 mg |
| Sodium | 161 mg |
| Karbohidrat | 37 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 3 g |