Siji maneh panulis nyaranake resep-resep lan nulis, "Rasa apik! Putriku sing umur 5 taun seneng banget karo resep-resep liyane sing wis digawe taun iki!", Lan resensi liyane nulis, "Lémon beku iku bom!". Pancen bener!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir gula powdered
- 1/4 cup margarine (softened)
- 2 Tbsp. susu kedhelé
- 1 linglang (jus lan zest)
Cara Nggawe
- Kanthi nyetel mixer listrik kanthi kacepetan kurang, krim gula lan margarine.
- Beat ing susu kedhelé lan jus lemon.
- Ngaduk ing kulit lemon.
Dicetak ulang karo ijin saka Cookbook Cook Compassionate.
Resep Vegan Liyane:
Chocolate Frosting
Vegan Cream Keju Frosting
Resep Frosting Vegan Chocolate Mint
Recipe Vanilla Frosting Gula-Gula
Gampang Vegan Vanilla Frosting
Kukuh Tauhu
Gampang Vegan Chocolate Frosting
Kelapa Frosting
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 100 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 31 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |