Gunakake sirup maple kanggo nggawe resep frosting coklat vegan tanpa gula sing olahan! Iki resep beku tanpa gula sing gampang lan gampang, kanthi mung papat èwunan sing bisa uga wis ana ing tangan sampeyan. Cukup nggawe nggunakake bubuk cocoa murni tanpa gula sing ditambahake kanggo njaga resep frosting coklat sing disenengi tanpa gula.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cangkir bubuk coklat
- 3/4 cup margarine (softened)
- 1 sendhok teh vanilla
- 1 cup sirup maple
Cara Nggawe
- Proses kabeh bahan ing prosesor pangan utawa blender nganti alus lan krim.
Resep Vegan Liyane:
Vegan Cream Keju Frosting
Gampang Vegan Vanilla Frosting
Kukuh Tauhu
Lemon Frosting
Kelapa Frosting
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 219 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 186 mg |
| Karbohidrat | 35 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |