Nalika kacang ijo sing mateni wit anggur, wektune teka karo resep salad kacang hijau vegan mentah! Dadi kene dheweke. Aku tresna, nanging yen sampeyan ora duwe lemah sampeyan pengin ninggalake, wiji crunchy ora melunak ing sajian mentahan iki. Sampeyan bisa ngganti bagéyan putih saka bawang ijo kanggo bawang, utawa yen sampeyan kudu nggunakake bawang bombay abang, sampeyan pengin ngiris. (Aku ngakoni aku nganggo setengah lenga wijen toasted tinimbang kabeh lenga zaitun mentah amarga dadi apik karo rempah-rempah India!)
Yen sampeyan lagi mangan diet vegan mentah, aja ketarik resep-resep resep pangan sing apik lan éndah.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir kacang ijo (iris dadi 1/4-bêsik)
- 1 cup wortel (shredded, peeled)
- 2 tablespoons leek (diced)
- 2 tablespoons lenga zaitun (cold-pressed)
- 1 1/2 sendok teh jahe seger (grated)
- 2 teaspoons
- Nama shoyu
- 1/2 uyah laut sendok teh
- 1/2 sendok katumbah (lemah)
- 1/2 sendok teh jinten
- 1/2 sendok garam masala
- 1/2 sendok teh bubuk kari
- 1 tablespoon
- agave nectar
- 1 sendok teh jus jeruk seger
Cara Nggawe
- Nyelehake kacang ijo, wortel lan bawang putih ing mangkuk gedhe.
- Ing mangkuk kapisah, adhepi sisa sisa nganti digabungake. Pour liwat sayuran lan aduk kanthi jas.
- Ngenteni paling sethithik 10 nganti 20 menit sadurunge nyetel rasa minangka rempah-rempah lan rasa jahe bakal nambah wektu. Yen ora nyiyapake kanthi cepet, refrigerate ing wadhah udara.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 146 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 124 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 5 g |